+420 605 563 467

Aktuální kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

13.12. 2023

Nový historický rekord ceny zlata!

Minulý týden jsme se dočkali nového rekordu ceny zlata, když cena poprvé překonala hranici 2.142,- USD/unci (47.900,- Kč).

Více

Stříbro jako investice budoucnosti, nyní navíc s předvánočním bonusem

11.11.2014

Před pár měsíci jsme vás upozornili, že stříbro bude jednou z TOP investic příštích 10 let. Všechno nyní nasvědčuje tomu, že bude ještě výhodnější, než se očekávalo. Jeho cena totiž začátkem listopadu spadla pod 16 dolarů za unci.


Nákup investičního stříbra se vyplatí, přestože při něm platíte DPH (na rozdíl od zlata). Je totiž výrazně podhodnocené, a například odborníci z americké analytické společnosti CPM Group proto čekají jeho velký růst.


St%C5%99%C3%ADbro2

Stříbro poroste. A rekordně, tvrdí CPM Group

Musíte si jen pamatovat, že stříbro je stejně jako zlato a další drahé kovy dlouhodobou investicí. Pokud ho tedy nehodláte prodávat v příštích dvou třech letech, může vám jeho nákup přinést výrazný výdělek.

Podle generálního ředitele CPM Group Jeffreyho Christiana se dá dokonce čekat, že ceny stříbra zlomí nové rekordy. A to pravděpodobně už do roku 2024.


Zásoby se tenčí a těžby ubývá

Nahrávají tomu i důvody, které jsme popsali už v červencovém článku, kde jsme probrali výhody i nevýhody investice stříbra. Proto je nyní zmíníme už jen stručně.

  • Zásoby stříbra se tenčí a vytěžení by mělo přijít do 20 let
  • Stabilní poptávka díky průmyslovému využití stříbra
  • Spotřeba převyšuje těžbu
  • Fyzické osoby výnos nedaní
  • Spotřeba převyšuje těžbu
  • Jednoduchý odprodej, a to i části majetku
  • Stříbro je v současnosti výrazně podhodnocené
  • 21% DPH při nákupu

Stříbro je proto v současnosti ideálním způsobem jak rozšířit své investiční portfolio. Hodí se jako další investice ke zlatu, ale i k dalším komoditám.


Speciální nabídka: stříbro + dárková kazeta zdarma

St%C5%99%C3%ADbroProtože si svých klientů velmi vážíme, připravili jsme malý vánoční dárek. Za jakoukoliv objednávku, kterou uděláte od 14. listopadu do 15. prosince, vám zdarma dáme dárkovou kazetu na drahé kovy. Koupený slitek tak můžete rovnou využít i jako hezký, cenný a originální dárek.

A pokud si v tomto období najednou objednáte zboží alespoň za 100 tisíc korun včetně DPH, zdarma vám přibalíme dárkovou kazetu se stříbrnou mincí nebo cihličkou v hodnotě 1 000 Kč. Akce platí pro stříbro, zlato i pro zlaté spoření.

Všichni zájemci mohou kontaktovat svého poradce nebo naši centrálu na telefonu 605 563 467.