+420 605 563 467

Aktuální kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

20.05. 2024

Nejvyšší poptávka po zlatě ze strany centrálních bank v historii vytlačila ceny zlata na nová maxima.

Centrální banky v prvním čtvrtletí letošního roku přikoupily 289,7 tun zlata, což bylo opět nejvíce v historii. Nákupy tak překonaly doposud historicky nejvyšší nákupy z 1. čtvrtletí roku 2023.

Více

Reference

Radek Šretr

Radek Šretr

  • mistr ČR pro rok 2005 v běhu na lyžích na 50 km klasicky
  • mistr ČR ve skiatlonu i sprintu dvojic do 23 let pro rok 2004

Ve velké spoustě nabídek dnešního finančního trhu se může laik sám jen sotva správně rozhodovat. Proto jsem svěřil tyto záležitosti odborníkům. Jsem se službami společnosti Finod velmi spokojen a mohu jen doporučit i ostatním.
Radek Šretr

Kateřina Nosková

Kateřina Nosková

  • 2-násobná mistryně České Republiky ve stepu

Jako každý sportovec, i já ráda vítězím. Mezi svá vítězství si připisuji i setkání s firmou FINOD, která se jako nezávislý finanční odborník stará o mé finanční záležitosti. Společnost FINOD uspokojila má přání a pomohla mi dobře a výnosně investovat.
Kateřina Nosková

Tesařík Dušan

Dušan Tesařík

  • hráč prvoligového fotbalového klubu FK Teplice

Ve finančních záležitostech jsem využil nabídky a komplexního poradenství od společnosti FINOD. Jsem se službami společnosti spokojen a budu jich i nadále využívat. Oceňuji nezávislost a rozmanitost nabídky.
Tesařík Dušan

Vítězslav Jankových

Vítězslav Jankových

  • nejlepší střelec 1. hokejové ligy ČR a vítěz kanadského bodování "PLAY OFF" v sezóně 2001 - 2002 - hokejový klub HC Bílí tygři Liberec

Se službami poradenské společnosti FINOD jsem velmi spokojen. V oblasti financí využívám raději služeb odborníků. Nejen, že je to efektivní, ale také tím šetřím svůj čas, který mohu plně věnovat jiným věcem, zejména svému povolání - lednímu hokeji.
Vítězslav Jankových