+420 605 563 467

Aktuální kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

20.05. 2024

Nejvyšší poptávka po zlatě ze strany centrálních bank v historii vytlačila ceny zlata na nová maxima.

Centrální banky v prvním čtvrtletí letošního roku přikoupily 289,7 tun zlata, což bylo opět nejvíce v historii. Nákupy tak překonaly doposud historicky nejvyšší nákupy z 1. čtvrtletí roku 2023.

Více

Úsporám je dobře v investičních mincích. Je ale třeba pečlivě vybírat

13.05.2021

Úsporám je dobře ve zlatých a stříbrných mincích. Kromě hodnoty kovu mají v sobě vyražený příběh a umění. Je ale třeba pečlivě vybírat. Napálit se je snadné.

Snažíme se pro vás vybírat nejlepší mince ze současné světové numismatiky. Podařilo se nám získat pro vás už spoustu skvělých kousků. Mince ze série "hudební legendy", "heraldická zvířata královny Alžběty" nebo i některé mince z lunárními motivy, hezky zhodnotily. Nemáme v nabídce na e-shopu 2.000 ks mincí, nemáme ambice mít největší e-shop. Nabízíme na našem e-shopu kvalitu! Vybíráme pečlivě a selektujeme. Moje filosofie je prostá: Co považuji za dobrou investiční příležitost a sám bych si koupil, to chci sehnat také pro vás. Co bych sám do své investiční sbírky nezařadil, to nedoporučím ani vám. O některých významných exponátech, které vlastní naši klienti, se můžete dočíst dokonce v médiích v tomto článku: ZDE.


Martin Kočica, majitel společnosti Finod s.r.o.