+420 605 563 467

Aktuální kurz zlata

Aktuální kurz

Novinky

16.05. 2021

Stříbro láká investory po desetiletí. Představujeme vám tři největší vlastníky stříbra v historii.

Stříbro je v hledáčku investorů už po mnoho desetiletí. Pro své vlastnosti, nenahraditelnost a významně převyšující poptávku nad nabídkou. Přinášíme vám pohled do historie. Představujeme tři největší vlastníky stříbra za uplynulých 50 let, kteří spekulovali na jeho cenový růst s cílem ovládnout trh a zbohatnout. Některým se to podařilo, jiní zbankrotovali.

Více

Úsporám je dobře v investičních mincích. Je ale třeba pečlivě vybírat

13.05.2021

Úsporám je dobře ve zlatých a stříbrných mincích. Kromě hodnoty kovu mají v sobě vyražený příběh a umění. Je ale třeba pečlivě vybírat. Napálit se je snadné.

Snažíme se pro vás vybírat nejlepší mince ze současné světové numismatiky. Podařilo se nám získat pro vás už spoustu skvělých kousků. Mince ze série "hudební legendy", "heraldická zvířata královny Alžběty" nebo i některé mince z lunárními motivy, hezky zhodnotily. Nemáme v nabídce na e-shopu 2.000 ks mincí, nemáme ambice mít největší e-shop. Nabízíme na našem e-shopu kvalitu! Vybíráme pečlivě a selektujeme. Moje filosofie je prostá: Co považuji za dobrou investiční příležitost a sám bych si koupil, to chci sehnat také pro vás. Co bych sám do své investiční sbírky nezařadil, to nedoporučím ani vám. O některých významných exponátech, které vlastní naši klienti, se můžete dočíst dokonce v médiích v tomto článku: ZDE.


Martin Kočica, majitel společnosti Finod s.r.o.