+420 605 563 467
Výkup zlomkového zlata
Zlaté spoření

Zlaté spoření

Boříme představu, že je investování do zlata jen pro vyvolené. Každý totiž může zajistit sebe i své blízké výnosným, dostupným a hlavně bezpečným Zlatým spořením. Ostatně, přesvědčte se během pár vteřin sami:

Zjistit více

Jednorázový nákup

Pokud disponujete volnými prostředky ve výši alespoň 30.000 Kč, pak si můžete pořídit investiční zlato či stříbro formou jednorázového nákupu. Naše služba prodeje těchto drahých kovů je již důkladně prověřena mnoha investory.

Zjistit více

Spolupráce s námi

Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti nabízející řadu vlastních produktů, výhodné kariérní i provizní podmínky a přátelské prostředí, které podpoří Váš osobní růst.

Zjistit více

Proč investovat do zlata?

  • 1. Nejbezpečnější investice
  • 2. Zlato nepodléhá inflaci
  • 3. Zlato je osvobozeno od DPH

Novinky

25.06. 2017

Co se to s těmi trhy děje? Čeká nás další rally na zlatě?

jsme právě svědky něčeho výjimečného. Něčeho, co se ještě nikdy v minulosti nestalo. Za první 4 měsíce letošního roku napumpovalo pět největších západních centrálních bank na mezibankovní trhy 3,6 bil. USD. Tyto nově vytvořené peníze končí na akciových trzích a ty tak díky tomuto masivnímu stimulu neustále rostou. Všechny významné světové indexy hlásí neustále nová historická maxima. Ať už jsou to německý DAX nebo americké S&P, Nasdaq nebo Dow Jones.

Více

Proč investovat s námi?

  • 1. Bezpečný prodej přes prodejce
  • 2. Dlouhodobé zkušenosti v oboru
  • 3. Individuální přístup

Aktuální kurz zlata

Aktuální kurz